Описание
Elaborarea Planului Urbanistic de Detaliu (PUD) privind amplasarea turnului de apă din satul Cureșnița,
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI HOLOSNITA
Фискальный код / IDNO
1007601001053
Адрес
3023,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Holoșnița
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.06.2025 12:23:46
Последнее изменение
14.06.2025 12:27:49
MTender ID
Код CPV
71410000-5
-
Servicii de urbanism
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
25,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -