Описание
Lucrări de reparație capitală a acoperișului
Информация о заказчике
Название
I.P. GIMNAZIUL RATUS, DIN S. RATUS, R-NUL TELENEST
Фискальный код / IDNO
1014620010085
Адрес
5829,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
sat. Ratus, r-ul Telenesti
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.06.2025 12:15:05
Последнее изменение
14.06.2025 12:21:05
MTender ID
Код CPV
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
180,928.46
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -