Описание
Servicii de profilactică și verificare
Информация о заказчике
Название
IP Școala Profesională nr.4 din mun. Bălți
Фискальный код / IDNO
1007602003973
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
m.Bălți, str.Iv.Franco 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 16:51:50
Последнее изменение
13.06.2025 16:54:14
MTender ID
Код CPV
71600000-4
-
Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,300.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -