Описание
Achiziționarea produselor alimentare pentru semestru II anul 2025 pentru copiii Grădiniței de copii nr.193, or.Vatra, mun.Chișinău
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA OR.VATRA,MUN.CHISINAU
Фискальный код / IDNO
1007601009554
Адрес
2055,
MOLDOVA,
or.Vatra,
mun.Chişinău,
Stefan Voda nr.5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 16:36:39
Последнее изменение
13.06.2025 16:36:39
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
525,050.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -