Описание
Servicii de recepționare, prelucrare și expediere a trimiterilor poștale și curierat
Информация о заказчике
Название
AGENTIA NATIONALA PENTRU REGLEMENTARE IN COMUNICATII ELECTRO
Фискальный код / IDNO
1006601003359
Адрес
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 16:34:12
Последнее изменение
13.06.2025 16:34:12
MTender ID
Код CPV
64100000-7
-
Servicii poştale şi de curierat
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
136.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -