Описание
Lucrări de reparație capitală a încăperilor didactice, din cadrul Academiei Militare a Forțelor Armate, mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 16:32:49
Последнее изменение
17.06.2025 22:26:03
MTender ID
Код CPV
45450000-6
-
Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,100,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -