Описание
Procurarea produselor alimentare (lactate) pentru Gradinita cresa Steluta din satul Mateuti raionul Rezina
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Фискальный код / IDNO
1007601004593
Адрес
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 16:23:17
Последнее изменение
13.06.2025 16:28:21
MTender ID
Код CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,661.66
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -