Описание
Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare la LT G.Călinescu
Информация о заказчике
Название
DETS sectorul Râşcani
Фискальный код / IDNO
1007601009716
Адрес
MD 2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Kiev 5a
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 16:21:33
Последнее изменение
13.06.2025 16:25:38
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,073,515.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -