Описание
Lucrări de reparație la sala festivă din cadrul Liceului Petru Rareș
Информация о заказчике
Название
I.P. LICEUL TEORETIC PETRU RARES DIN MUN.CHISINA
Фискальный код / IDNO
1015620000209
Адрес
2071,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Costin, 63A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 16:08:29
Последнее изменение
02.07.2025 10:21:12
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
669,139.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -