Описание
Lucrări de reglare-demarare a Centralei fotovoltaice pentru Blocul didactic nr.l
Информация о заказчике
Название
I.P. U.S.M.F. NICOLAE TESTEMITANU DIN RM
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare si Sfant nr.165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 15:56:42
Последнее изменение
13.06.2025 16:03:22
MTender ID
Код CPV
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
84,636.33
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -