Описание
Achiziţionarea, livrarea și instalarea gardului și foișorului p/u copii str.Chișinăului
Информация о заказчике
Название
ANENII NOI PRIMARIA
Фискальный код / IDNO
1007601010231
Адрес
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
A. Suvorov nr.6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 15:54:54
Последнее изменение
13.06.2025 15:57:32
MTender ID
Код CPV
34990000-3
-
Echipament de control, de siguranţă, de semnalizare şi de iluminat
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
45,342.00
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -