Описание
schimb ulei si filtre la autoturism
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA SATULUI URSOAIA
Фискальный код / IDNO
1007601003703
Адрес
4328,
MOLDOVA,
s.Ursoaia (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
Stefan cel Mare 102
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 15:52:58
Последнее изменение
13.06.2025 15:55:05
MTender ID
Код CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,060.00
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -