Описание
Articole de menaj şi de uz casnic
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI DRASLICENI
Фискальный код / IDNO
1007601010242
Адрес
4821,
MOLDOVA,
s.Drăsliceni,
Criuleni,
S.Drasliceni R. Criuleni
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 15:13:32
Последнее изменение
13.06.2025 15:20:13
MTender ID
Код CPV
39220000-0
-
Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
805.83
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -