Описание
Rechizite de birou
Информация о заказчике
Название
CASA NATIONALA DE ASIGURARI SOCIALE A REPUBLICII MOLDOVA
Фискальный код / IDNO
1004600030235
Адрес
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Gheorghe Tudor nr.3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 15:01:34
Последнее изменение
13.06.2025 15:03:34
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,366.66
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -