Описание
Fructe și Legume pentru 3 luni (Iulie,August, Septembrie) a anului 2025
Информация о заказчике
Название
CENTRUL DE PLASAMENT TEMPORAR PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI,MUN.HINCESTI
Фискальный код / IDNO
1007601000609
Адрес
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
Alexandru Marinescu 16
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 15:00:38
Последнее изменение
13.06.2025 15:12:49
MTender ID
Код CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
263,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iulie 2025 -
01 iulie 2025 -