Описание
Licitaţie deschisă privind achiziția anvelopelor pentru mijloacele de transport din gestiunea S.A. “Moldtelecom”
Информация о заказчике
Название
Moldtelecom
Фискальный код / IDNO
1002600048836
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare și Sfânt 10
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 14:54:41
Последнее изменение
13.06.2025 14:54:41
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
300,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -