Описание
Deservirea retelei de calculatoare
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI CIOCILTENI
Фискальный код / IDNO
1007601005545
Адрес
3519,
MOLDOVA,
s.Ciocîlteni,
Orhei,
stefan cel mare
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 14:45:47
Последнее изменение
13.06.2025 14:52:27
MTender ID
Код CPV
72220000-3
-
Servicii de consultanţă privind sistemele informatice şi servicii de consultanţă tehnică
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
750.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -