Описание
PROCURARE RULMENȚI PENTRU LENTĂ MICĂ
Информация о заказчике
Название
PORTUL FLUVIAL UNGHENI I.S.
Фискальный код / IDNO
1003609014156
Адрес
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Lacului nr.1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 13:40:14
Последнее изменение
13.06.2025 13:43:48
MTender ID
Код CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
146.60
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -