Описание
Construcția rețelelor de canalizare în satul Zaim
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI ZAIM
Фискальный код / IDNO
1007601003758
Адрес
4329,
MOLDOVA,
s.Zaim,
Căuşeni,
Alexei Mateevici, 58
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 13:05:21
Последнее изменение
13.06.2025 13:09:39
MTender ID
Код CPV
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,018,389.66
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -