Описание
Piese de schimb
Информация о заказчике
Название
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Фискальный код / IDNO
1003600094438
Адрес
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 12:35:51
Последнее изменение
13.06.2025 12:37:30
MTender ID
Код CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,377.50
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -