Описание
Servicii de metrologie a utilajului medical
Информация о заказчике
Название
I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE ANENII NOI
Фискальный код / IDNO
1007600077114
Адрес
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
Uzinelor nr.30 bl.1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 12:30:58
Последнее изменение
13.06.2025 12:37:05
MTender ID
Код CPV
50420000-5
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi chirurgical
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
13,180.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -