Описание
Servicii de audit a cheltuielilor proiectului HUMANoid “Humanoid Robotics Integration and Innovation in the Danube Region”, finanțat de Programul Regiunea Dunării 2021-2027
Информация о заказчике
Название
I.S. INSTITUTUL DE DEZVOLTARE A SOCIETATII INFORMATIONALE
Фискальный код / IDNO
1008600032684
Адрес
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Academiei nr.5 bl.A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 12:13:04
Последнее изменение
26.06.2025 15:47:54
MTender ID
Код CPV
79210000-9
-
Servicii de contabilitate şi de audit
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
17,650.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -