Описание
Servicii defreparatii curente si amenajare a parcarii pe drumul Zabriceni-Volodeni-Gordinesti
Информация о заказчике
Название
CONSILIUL RAIONAL EDINET
Фискальный код / IDNO
1007601009794
Адрес
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Independentei nr.33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 12:00:04
Последнее изменение
13.06.2025 12:02:55
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
50,537.09
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -