Описание
LUCRĂRI INSTALARE DE GARDURI, DE BALUSTRADE ȘI ALTE DISPOZITIVE DE SIGURANȚĂ
Информация о заказчике
Название
PORTUL FLUVIAL UNGHENI I.S.
Фискальный код / IDNO
1003609014156
Адрес
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Lacului nr.1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 11:59:28
Последнее изменение
13.06.2025 12:18:22
MTender ID
Код CPV
45340000-2
-
Lucrări de instalare de garduri, de balustrade şi de dispozitive de siguranţă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
220,534.17
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -