Описание
Servicii de freparatii curente transportului
Информация о заказчике
Название
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Фискальный код / IDNO
1003600094438
Адрес
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.06.2025 11:58:59
Последнее изменение
13.06.2025 12:01:04
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,258.34
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -