Описание
Servicii de asigurare medicală în străinătate
Информация о заказчике
Название
AGENTIA NATIONALA PENTRU REGLEMENTARE IN COMUNICATII ELECTRO
Фискальный код / IDNO
1006601003359
Адрес
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.05.2025 13:47:06
Последнее изменение
30.05.2025 13:50:39
MTender ID
Код CPV
66510000-8
-
Servicii de asigurare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
110.40
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -