Описание
procurarea materialelor de constructie
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI
Фискальный код / IDNO
1007601002348
Адрес
7223,
MOLDOVA,
s.Drăgăneşti,
Sîngerei,
-
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.05.2025 13:45:57
Последнее изменение
30.05.2025 13:50:10
MTender ID
Код CPV
45500000-2
-
Închiriere de utilaje şi de echipament de construcţii şi de lucrări publice cu operator
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
14,972.00
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -