Описание
Achiziționarea pieselor auto si accesoriilor
Информация о заказчике
Название
IALOVENI GAZ S.R.L.
Фискальный код / IDNO
1003600117504
Адрес
6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Grigore Vieru nr.30
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.05.2025 13:45:45
Последнее изменение
30.05.2025 13:48:43
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,445.00
MDL
Период подачи заявок:
01 octombrie 2024 -
01 octombrie 2024 -