Описание
Servicii de reparatie curenta a baii
Информация о заказчике
Название
CENTRUL DE PLASAMENT PENTRU PERSOANE VARSTNICE SI PERSOANE C
Фискальный код / IDNO
1007601001282
Адрес
2070,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Valea Rediului nr.16
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.05.2025 9:16:55
Последнее изменение
15.05.2025 10:26:50
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
146,727.39
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -