Описание
Procurarea pieselor și cauciucurilor pentru transport
Информация о заказчике
Название
SECTIA CULTURA A CONSILIULUI RAIONAL OCNITA
Фискальный код / IDNO
1007601009772
Адрес
7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
Independentei nr.49
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.05.2025 9:15:39
Последнее изменение
15.05.2025 9:18:45
MTender ID
Код CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,449.99
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -