Описание
Servicii de deservire a utilajului medical(Repetat)
Информация о заказчике
Название
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Фискальный код / IDNO
1018601000021
Адрес
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.05.2025 8:35:57
Последнее изменение
15.05.2025 8:41:50
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
218,337.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -