Описание
Achizitionarea serviciilor de testare tehnica obligatorie a vehiculelor
Информация о заказчике
Название
CHISINAU-GAZ S.R.L.
Фискальный код / IDNO
1003600066037
Адрес
2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Albisoara nr.38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.05.2025 8:06:11
Последнее изменение
15.05.2025 8:09:02
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
31,850.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -