Описание
Achizitionarea pieselor auto
Информация о заказчике
Название
CHISINAU-GAZ S.R.L.
Фискальный код / IDNO
1003600066037
Адрес
2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Albisoara nr.38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.05.2025 7:56:30
Последнее изменение
15.05.2025 8:04:05
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
300,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -