Описание
Achiziționarea serviciilor de deservire tehnică a gazocromatografelor
Информация о заказчике
Название
CHISINAU-GAZ S.R.L.
Фискальный код / IDNO
1003600066037
Адрес
2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Albisoara nr.38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.05.2025 7:37:44
Последнее изменение
15.05.2025 7:41:20
MTender ID
Код CPV
50600000-1
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a materialelor de securitate şi apărare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
25,666.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -