Описание
Mentenanța dispozitivelor medicale conform necesităților pentru anul 2025 REPTAT
Информация о заказчике
Название
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Фискальный код / IDNO
1003600152640
Адрес
2043,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Grenoble nr.149
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Cotelnaia-Josanu Liudmila
Контактный телефон
+37368632893
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
14.05.2025 19:18:32
Последнее изменение
15.05.2025 10:04:16
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
102,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -