Описание
Achiziționarea dispozitivelor medicale (pansamente) conform Programului Național pentru combaterea maladiilor rare - ”Epidermoliza buloasă”, pentru anul 2023 (repetat)
Информация о заказчике
Название
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Фискальный код / IDNO
1016601000212
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.02.2023 10:53:47
Последнее изменение
21.02.2023 11:03:40
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
13,888.89
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -