Описание
Produse alimentare: aprilie, mai, iunie 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Фискальный код / IDNO
1008606006164
Адрес
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.02.2023 9:53:15
Последнее изменение
22.02.2023 13:37:54
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,002,310.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -