Описание
Produse de origine animală, carne și produse din carne
Информация о заказчике
Название
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Фискальный код / IDNO
1008601001474
Адрес
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 21:44:32
Последнее изменение
20.02.2023 21:50:41
MTender ID
Код CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
49,833.33
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -