Описание
Cartușe pentru imprimante
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Фискальный код / IDNO
1006601000543
Адрес
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 17:29:24
Последнее изменение
20.02.2023 17:35:45
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
17,083.33
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -