Описание
AchizitionareaTractor cu cabina si echipament tehnic in cadrul Proectului ,,Ingrijire a spatiilor verzi si deszapezire a drumurilor"
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI RASPOPENI
Фискальный код / IDNO
1007601004548
Адрес
7228,
MOLDOVA,
s.Răspopeni,
Şoldăneşti,
-
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 15:58:24
Последнее изменение
21.02.2023 12:03:30
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,112,498.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -