Описание
servicii de deservire tehnică a mașinilor de sortare a bancnotelor și a cântarelor
Информация о заказчике
Название
Poșta Moldovei
Фискальный код / IDNO
1002600023242
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 15:50:31
Последнее изменение
01.03.2023 16:00:01
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
300,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -