Описание
Testarea parametrilor fizico-radiologici de performanță a instalațiilor cu Raze-X
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul de Cardiologie
Фискальный код / IDNO
1003600150613
Адрес
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testimitanu 29/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 15:18:19
Последнее изменение
20.02.2023 15:26:19
MTender ID
Код CPV
73100000-3
-
Servicii de cercetare şi de dezvoltare experimentală
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
25,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -