Описание
Procurare a două unități de tehnică pentru salubrizare și dezăpezire com. Stăuceni, mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Stauceni
Фискальный код / IDNO
1007601009990
Адрес
4839,
MOLDOVA,
s.Stăuceni,
mun.Chişinău,
Alexei Mateevici
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 14:29:54
Последнее изменение
24.02.2023 12:15:56
MTender ID
Код CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
2,051,600.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -