Описание
Lucrari de electromontaj la iluminarea stradala/ restabilirea în urma investițiilor / s.Suri, r-l Drochia
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Suri
Фискальный код / IDNO
1007601010688
Адрес
5232,
MOLDOVA,
s.Şuri,
Drochia,
s.Suri, r-ul Drochia
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Petru Turculet
Контактный телефон
0-252-77-2-36, 069802777
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 12:42:40
Последнее изменение
20.02.2023 17:53:25
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
537,441.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -