Описание
Serviciilor de deservire tehnică a dispozitivelor medicale pentru anul 2023 (loturile neachiziționate)
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Raional Cahul
Фискальный код / IDNO
1009603003860
Адрес
MD3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Ștefan cel Mare,23
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 10:55:17
Последнее изменение
20.02.2023 13:58:49
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
297,900.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -