Описание
Achiziționarea produselor alimentare pentru instituțiile preșcolare a or. Rezina, pe perioada trimestrelor II-III, anul 2023
Информация о заказчике
Название
Primaria or. Rezina
Фискальный код / IDNO
1007601006391
Адрес
5401,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
or. Rezina, str. 27 August, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 10:24:31
Последнее изменение
03.03.2023 14:18:56
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,827,370.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -