Описание
Hârtie igienică și prosoape de unică folosință pentru mâini (anul 2023)
Информация о заказчике
Название
IMSP Centrul Stomatologic Municipal de Copii
Фискальный код / IDNO
1003600153049
Адрес
MD2001,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
bd. Negruzzi 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.02.2023 9:10:49
Последнее изменение
20.02.2023 9:21:21
MTender ID
Код CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
20,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -