Описание
Servicii de publicitate, comunicare și relații cu publicul pentru promovarea evenimentului Forumul Social Urban Chișinău 2023
Информация о заказчике
Название
Primăria municipiului Chișinău
Фискальный код / IDNO
1007601009484
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.02.2023 18:24:21
Последнее изменение
17.02.2023 18:27:51
MTender ID
Код CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
798,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -