Описание
Servicii de organizare a evenimentului Forum Social Urban 2023
Информация о заказчике
Название
Primăria municipiului Chișinău
Фискальный код / IDNO
1007601009484
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.02.2023 18:14:43
Последнее изменение
03.03.2023 15:52:57
MTender ID
Код CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,000,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -