Описание
Achiziționarea lucrărilor de reparație capitală a 4 întreruptoare 110 kV. CET-2, Sursa-1 și reparație capitală a întreruptorului cu ulei 110 kV - 110В1Т. CET-1, Sursa-2
Информация о заказчике
Название
TERMOELECTRICA
Фискальный код / IDNO
1003600026295
Адрес
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.02.2023 16:59:25
Последнее изменение
17.02.2023 17:04:04
MTender ID
Код CPV
45310000-3
-
Lucrări de instalaţii electrice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
680,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -